Translate

tworzenie czegoś co przynosi nam radość i satysfakcję

środa, 29 stycznia 2014

"Młoda" na warsztatach

Pisałam już kiedyś o mojej "najstarszej" kursantce :) Od ostatniego posta o niej - trochę zdążyła urosnąć (teraz ma 8 lat)... ale talent dalej kwitnie! I to się rozwija! Przed grudniowymi świętami postanowiła sobie uszyć bluzę dresową. Bluza była z własnym imieniem na całym przodzie w kolorze zielonej neonki... A co! Można? Można!
Niestety (i stety!) "Młoda" ma młodszą siostrę... Ta jak zobaczyła w czym jej starsza siostra chodzi... to jak to wśród sióstr bywa - w krzyk! Rozpaczy i żalu, oczywiście... "Młoda" więc przystąpiła do działania... A że należy do tych dobrych sióstr... odszyła jej taką samą :) Na przodzie bluzy umieściła imię siostry tylko w innym kolorze... i z serduszkiem :)
Zdjęcia nie zdążyłyśmy zrobić, bo odbierana była na 5 min. przed przyjściem Mikołaja...
Mam jednak inne zdjęcia dokumentujące jej poczynania :)
Któregoś razu przyjechała z tatą na skuterze... Było fajnie ale spotkała ją mała przykrość... Zmarzły jej łapki... :( Co robimy? Przecież to proste: RĘKAWICZKI!


Z elementem zdobiącym wykonanym z filcu :) Młodsza siostra też oczywiście musiała zostać zaopatrzona w kolorowe kawałki i to w trybie natychmiastowym! Inaczej nasze bębenki mogłyby tego nie wytrzymać...
Następnym projektem był fartuszek. 


"Chcę fartuszek!" - i go sobie zrobiła.... :)
 Dzieciaki z pasją - TO JEST TO! Aż miło!


2 komentarze:

  1. Fantastycznie czytać że można no i że siostra siostrze bluzę szyje :-) Dzieciaki z pasją to chyba najlepsze co może spotkać rodzica.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hello, I enjoy reading through your article. I wanted to write
    a little comment to support you.

    my blog post ... Buy $1 Seo Gigs

    OdpowiedzUsuń